Warunki i tryb objęcia przedsięwzięcia honorowym patronatem przez Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego

Warunki i tryb objęcia przedsięwzięcia honorowym patronatem przez Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego lub jego członkostwa w komitecie honorowym zostały określone wzarządzeniu nr 153/2021 Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego z dnia 10 grudnia 2021 r. (t.j.)

Objęcie patronatem przedsięwzięcia lub członkostwo Pierwszego Prezesa Sądu Najwyższego w komitecie honorowym następuje na wniosek organizatora - wzór wniosku

Wszystkie pozycje kwestionariusza powinny zostać wypełnione pismem komputerowym. Do wniosku należy dołączyć szczegółowy program przedsięwzięcia.

Wniosek może być złożony na piśmie i przesłany na adres:

Sąd Najwyższy

Plac Krasińskich 2/4/6

00-951 Warszawa

lub na adres poczty elektronicznej: ppsek@sn.pl nie później niż w terminie 30 dni przed planowaną datą organizacji przedsięwzięcia.

Wnioski złożone po terminie pozostawia się bez rozpoznania.

Klauzula informacyjna Sądu Najwyższego dotycząca przetwarzania danych osobowych w ramach rozpatrywania i realizowania wniosków klauzula informacyjna RODO.

  • 6 kwietnia 2024 r.

    Na wniosek Przewodniczącego Komitetu Głównego Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy o Prawie z siedzibą w II Społecznym Liceum Ogólnokształcącym im. Toniego Halika w Ostrołęce

    Patronat honorowy

    Coroczne, cykliczne wydarzenie przyczyniające się do zwiększenia świadomości prawnej młodzieży, pogłębienia wiedzy na temat prawa i jego oddziaływania na społeczeństwo, a takżę upowszechniające kulturę prawną. 

  • 3 kwietnia 2024 r.

    ​Na wniosek Kierownika Katedry Prawa Cywilnego, Handlowego i Międzynarodowego Prawa Prywatnego Instytutu Nauk Prawnych Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Zielonogórskiego 

    Patronat honorowy

    Konferencja zorganizowana  w związku z piątą rocznicą wejścia w życie ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o zarządzie sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej i innych ułatwieniach związanych z sukcesją przedsiębiorstw (Dz.U. z 2021 r. poz. 170 ze zm.). Pięcioletni okres daje perspektywę pozwalającą zarówno na identyfikację problemów związanych ze stosowaniem tej regulacji, jak i na refleksję nad aspektami kluczowymi dla zagadnień ściśle związanych z problematyką transformacji pokoleniowej.


Przejdź do początku